Meilt kõigilt on midagi õppida

Projekti  „Meilt kõigilt on midagi õppida“ eesmärgiks on praktiline õpe ning kogemuste jagamine. Mitmed möödunud muusikaliprojektides osalejad on tänaseks omandanud või omandamas haridust spetsiifilistes teatri valdkondades. Nüüd on nad tagasi projekti meeskonnas aitamas nooremaid nõu ja jõuga – ehk leiab ka pärast selle suve sündmusi mõni noor kutsumuse kogu eluks.

Projekti raames toimub mitmeid väiksemaid ettevõtmisi nagu töötoad ning koolitused, mille läbiviijateks end teatriga tihedamalt sidunud noored. Koolitustel on huvitunutel hea võimalus end kurssi viia dramaturgia, lavastamise, kostüümikunsti põhitõdede ja edasiste õppimisvõimalustega. Koolitused on tasuta ning oodatud on kõik, kel teatripisik sees.

Üks olulisemaid ettevõtmisi on projekti meeskonna poolt eest veetav sallivuse teemaline loomingukonkurss, millest saab osa võtta juuni kuu lõpuni. Oodatud on tööd kõikidest žanritest – eesseed, maalid, luuletused, videod, skulptuurid, romaanid, plakatid jne. Konkursi eesmärgiks on võidelda väikese kogukonna tüüpilise veaga – endakesksusega. Mõjusamad tööd avaldatakse, tublimaid autoreid autasustatakse.

Kogu projekti suurimaks ürituseks on kahtlemata juulis kuus toimuv muusikal „Jusslased“. Lavastuses osalejate leidmiseks viidi edukalt läbi casting ning on hea meel tõdeda, et ka sel aastal näeb lavalaudadel suurt hulka kohalikke väga andekaid inimesi.  Muusikali etendused leiavad aset 13. – 15. Juulil. Soovitame enda suvepuhkused ja suguvõsa kokkutulekud planeerida just sinna vahemikku – muusikali etendused on tasuta ning mida rohkem inimesi kokku tuleb, seda suurem on jagatud rõõm.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s